GlobeGain.com w nowej wersji językowej.

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej wersji językowej naszej strony internetowej. Dziewiątym językiem na globegain.com stał się polski.

Od dzisiaj klienci w Polsce mogą skorzystać z naszej strony internetowej w ich języku ojczystym, a także skontaktować się z naszym oficjalnym przedstawicielem w regionie w celu rozwiązania wszystkich niepokojących zagadnień (poland@globegain.com).

Globe Gain wita FXCM UK wśród naszych brokerów rabatowych.

Jesteśmy szczęśliwi ogłosić dodanie FXCM Ltd. do listy brokerów na naszej stronie internetowej. FXCM Ltd. to brytyjska filia FXCM Inc, zawarte w liście maklerów w New York Stock Exchange. FXCM jest jednym z największych i najbardziej znanych dostawców usług Forex. Dzięki dużej sieci dostawców płynności FXCM nie tylko dostarcza swoim klientom możliwość handlu z najmniejszymi spreadami i najlepszą dostępną cenę, ale również zapewnia brak jakichkolwiek ograniczeń w stylu handlu klientów: zamówienia można umieścić w dowolnym miejscu (nawet wewnątrz spreada), skalpowanie jest dozwolone, handel podczas ogłoszenia ważnych wiadomości jest bez przerwy.

Globe Gain zapowiada dodanie języka indonezyjskiego na swojej stronie internetowej.

Mając na celu ułatwienie współpracy z naszymi klientami z Indonezji i Malezji, a także do popularyzacji naszej działalności rabatowej w tych regionach, dodaliśmy język indonezyjski na naszej oficjalnej stronie internetowej GlobeGain.com. Od dziś nasze gości z Indonezji i Malezji mogą szukać pomocy i uzyskać pełne informacje na temat naszych usług w języku ojczystym, czyli w środowisku, w którym czujesz się komfortowo. Aby przejść do wersji indonezyjskiego, wybierz flagę Indonezji na naszej stronie.

Globe Gain uruchamia węgierską wersję strony internetowej.

Mamy przyjemność przedstawić węgierską wersję naszej strony internetowej. Teraz nasi węgierscy klienci nie tylko mają pełną informację na temat naszych usług w ich własnym języku, ale mogą odbierać jakościowe wsparcie za pośrednictwem naszego węgierskiego przedstawiciela. Skontaktuj się z naszym węgierskim przedstawicielem pod adresem hungary@globegain.com poprzez Live Chat lub Skype (globegain.hu).